PRODUCENT MASZYN I URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH

ISO - Unimasz

Kontakt

Zakład Urządzeń Technicznych UNIMASZ Sp. z o. o.

10-420 Olsztyn (PL)
ul. Stalowa 4

tel. (+48 89) 533 58 27
fax (+48 89) 533 58 66
e-mail:
unimasz(at)unimasz.pl

NIP 739-010-19-87; REGON 510533240
KRS 0000051599; Sąd Rejonowy w Olsztynie,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 240.000.00 PL
  • Prezes Zarządu
    Dyrektor inż. Stanisław Jankowski
  • Wiceprezes Zarządu
    Z-ca Dyr. ds. Technicznych
    Pełnomocnik Dyr. ds. SZJ mgr inż. Jacek Szypowski
  • Wiceprezes Zarządu
    Z-ca Dyrektora ds. Produkcji mgr inż. Krzysztof Krasowski
Dział Techniczno-Handlowy / Exportwięcej

Zastępca Dyrektora ds. Handlowych 
PROKURENT
mgr inż. Piotr Kubrak tel. (89) 533-58-27 w. 101 piotr.kubrak(at)unimasz.pl

Kierownik Dz. Techniczno-Handlowego mgr inż. Tomasz Czapski tel. (89) 533-58-27 w. 102 tomasz.czapski(at)unimasz.pl

Z-ca kier. Dz. Techniczno-Handlowegomgr inż. Marcin Górski tel. (89) 533-58-27 w. 104 marcin.gorski(at)unimasz.pl

mgr inż. Damian Dębowski tel. (89) 533-58-27 w. 105 damian.debowsk(at)unimasz.pl

Radca Prawny dr Michał Mariański tel. (89) 533-58-27 w. 103 michal.marianski(at)unimasz.pl

Dział Konstrukcyjny Nr 1więcej

Kierownik Działu Konstrukcyjnego I inż. Marian Fitaszewski tel. (89) 533-58-27 w. 121 marian.fitaszewski(at)unimasz.pl

Z-ca kier. Działu Konstrukcyjnego I mgr inż. Dariusz Dubiniak tel. (89) 533-58-27 w. 123 dariusz.dubiniak(at)unimasz.pl

mgr inż. Paweł Gutowski tel. (89) 533-58-27 w. 127 pawel.gutowski(at)unimasz.pl

inż. Wojciech Rogowski tel. (89) 533-58-27 w. 126 wojciech.rogowski(at)unimasz.pl

mgr inż. Wojciech Skrodzki tel. (89) 533-58-27 w. 147 wojciech.skrodzki(at)unimasz.pl

Paweł Lewandowski tel. (89) 533-58-27 w. 128 pawel.lewandowski(at)unimasz.pl

mgr inż. Mateusz Gontarski tel. (89) 533-58-27 w. 125 mateusz.gontarski(at)unimasz.pl

mgr inż. Jarosław Drzymkowski tel. (89) 533-58-27 w. 106 jaroslaw.drzymkowski(at)unimasz.pl

Dział Konstrukcyjny Nr 2więcej

Kierownik Działu Konstrukcyjnego II mgr inż. Henryk Prolejko tel. (89) 533-58-27 w. 141 henryk.prolejko@unimasz.pl

Z-ca Kierownika Działu Konstrukcyjnego II mgr inż. Piotr Biłas tel. (89) 533-58-27 w. 143 piotr.bilas@unimasz.pl

mgr inż. Piotr Szutkowski tel. (89) 533-58-27 w. 142 piotr.szutkowski@unimasz.pl

inż. Jacek Płucienniczak tel. (89) 533-58-27 w. 144 jacek.plucienniczak@unimasz.pl

mgr inż. Włodzimierz Bakun tel. (89) 533-58-27 w. 145 wlodzimierz.bakun@unimasz.pl

inż. Karol Moliński tel. (89) 533-58-27 w. 148 karol.molinski@unimasz.pl

inż. Marcin Jaworski tel. (89) 533-58-27 w. 122 marcin.jaworski@unimasz.pl

Cięcie Laserem i Wodąwięcej

inż. Zbigniew Fiedorowicz tel. (89) 533-58-27 w. 201 zbigniew.fiedorowicz@unimasz.pl

Dział Elektrotechniki i Automatykiwięcej

Kierownik Działu Elektrotechniki
i Automatyki,
PROKURENT
mgr inż. Kamil Jankowski tel. (89) 533-58-27 w. 171 kamil.jankowski@unimasz.pl

mgr inż. Michał Prolejko tel. (89) 533-58-27 w. 172 michal.prolejko@unimasz.pl

inż. Cezary Czaja tel. (89) 533-58-27 w. 176 cezary.czaja@unimasz.pl

inż. Paweł Trocha tel. (89) 533-58-27 w. 177 pawel.trocha@unimasz.pl

inż. Wojciech Pakulski tel. (89) 533-58-27  wojciech.pakulski@unimasz.pl

Dział Przygotowania Produkcjiwięcej

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji  inż. Zbigniew Fiedorowicz tel. (89) 533-58-27 w. 201 zbigniew.fiedorowicz@unimasz.pl

Zastępca Kierownika Działu Przygotowania Produkcji  inż. Maciej Andrejczuk tel. (89) 533-58-27 w. 203 maciej.andrejczuk@unimasz.pl

Dział Technologicznywięcej

Kierownik Działu Technologicznego Leszek Brygoła tel. (89) 533-58-27 w.162 leszek.brygola@unimasz.pl

mgr inż. Radosław Kleszewski tel. (89) 533-58-27 w.164 radoslaw.kleszewski@unimasz.pl

inż. Anna Latecka tel. (89) 533-58-27 w.161 anna.latecka@unimasz.pl

inż. Waldemar Sobolewski tel. (89) 533-58-27 w.163 waldemar.sobolewski@unimasz.pl

Dział Kontroli Jakościwięcej

Kierownik Działu Kontroli Jakości inż. Jan Źabiński tel. (89) 533-58-27 w. 241 jan.zabinski@unimasz.pl

Dział Zaopatrzenia i Kooperacjiwięcej

Kierownik Działu Zaopatrzenia mgr Karol Adamowicz tel. (89) 533-58-27 w. 181 zaopatrzenie@unimasz.pl

Zakupy i kooperacja, (PL, ENG)
mgr inż. Krzysztof Trzciński
tel. (89) 533-58-27 w. 183 krzysztof.trzcinski@unimasz.pl

Dział Księgowościwięcej

Główna Księgowa Sabina Zawal tel. (89) 533-58-27 w. 191 sabina.zawal@unimasz.pl

Administrator ds SZJ (ISO)więcej

tel. (89) 533-58-27 w. 331iso(at)unimasz.pl

MASZYNY I URZĄDZENIA DLA BRANŻ:

drobiarskiej mięsnej owocowo-warzywnej oponiarskiej inne
Zakład Urządzeń Technicznych UNIMASZ Sp. z o. o.; 10-420 Olsztyn; ul. Stalowa 4
tel. (+48 89) 533 58 27; fax (+48 89) 533 58 66; e-mail: unimasz@unimasz.pl
Copyright (C) unimasz.pl strony www Olsztynrealizacja:agraf.net.pl
TAGI:
przenośniki, systemy transportowe wyposażenie ubojni drobiu linie dzielenia mięsa czerwonego dla przem. owocowo-warzywnego wyposażenie sanitarno-higieniczne myjki i suszarki pojemników systemy odwodnień ze stali KO inne wyposażenie technologiczne

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji